معرفی پانل های الیاف سیمان

پانل های GFRC

معرفی پانل های الیاف سیمان

محل استفاده : فضای داخلی و خارجی

مکان های کاربردی : نما ، دیوار های داخلی و طراحی مبلمان

مشخصات : پانل سیمانی به راحتی می تواند به هر شکلی تغییر پیدا کند ، می تواند سوراخ شود یا  رویش چاپ انجام داد و سند بلاست کرد ، همچنین پانل های GFRC غیر قابل احتراق و بادوام می باشند.

قالب : پانل

ابعاد : 3 × 1.25 متر

مشخصات متریال

ماده ی اصلی این متریال از سیمان است . فیبر سیمان یک ماده معدنی مرکب است از سیمان ، سلولز و مواد معدنی که توسط یک ماتریس تقویت شده است ساخته شده است و نه هیچ چیز دیگری . سطح این پانل تجزیه نمی شود و سطح آن بافت خام مواد را نشان میدهد .

طراحی

این پانل در حداکثر سایز 4  ×10  اینچ  (1250×3100) و به راحتی می تواند به هرشکلی تغییر پیدا کند و طبق مدول نما تطبیق پیداکند . این متربال را می توان سوراخ کرد ، رویش چاپ انجام داد و یا ماسه زدایی کرد . روش های فیکس کردن این متریال روی سطح بصورت پرچ کردن ، پیچ کردن ، چسب زدن و ثابت کردن به روش های غیر قابل رویت مکانیکی مانند فیکس کردن روی ساپورت های چوبی و یا فلزی است . طراحان و معماران خلاق این برند همچنین برای استفاده از این متریال برای فضای داخلی و مبلمان این متریال را در دو رنگ مختلف تولید کرده اند .

عملکرد و پایداری

قرن ها است که سیمان الیافی تحت نام های مختلف شناخته می شود .این الیاف سیمان غیر قابل احتراق است و نزدیک به پنجاه سال دوام دارد . نمای این پانل بسیار نازک و کم حجم و در عین حال بسیار با دوام هستند و باعث کاهش مصرف انرژی و مواد اولیه می شوند .