دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون داروخانه ، ۵ طرح متمایز که باید ببینید! + ( نمونه کار)

دکوراسیون داروخانه امروزه یکی از مهم ترین اصول داروحانه های مدرن به حساب می آیند. در اصل طراحی داخلی داروخانه ها از حالت قدیمی و کهنه  در حال گذار به طراحی داخلی مدرن هستند. معمولا طراحی به سبک صنعتی چندان در فضاهای درمانی مورد استفاده قرار نمی گیرد و بیشتر طراحی چنین فضاهایی، بر اساس سبک مدرن صورت می گیرد.

لذا حس و حال محیط و طراحی داخلی داروخانه دارای اهمیت بسیار زیادی است؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا این مطلب از اسپو را در قالب عکس به این موضوع اختصاص دهیم، پس با ما باشید تا با ۱۰ مدل دکوراسیون داروخانه نوین و متمایز  آشنا شویم.

دکوراسیون داروخانه با طرح سفید

نکات بسیار زیادی در مورد دکوراسیون داروخانه وجود دارد، اما یکی از اساسی موارد انتخاب رنگ می باشد. در میان رنگ های مختلف، استفاده از رنگ سفید برای دکوراسیون داخلی داروخانه از اولویت بالاتری برخوردار هست . این رنگ احساس سکوت و آرامش خاصی را به محیط می بخشد.

دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون داروخانه طرح ام دی اف

با گسترش دانش طراحی داخلی و تنوع مدل های جدید، ما شاهد استفاده از مواد و مصالح مختلف و جدید هستیم. امروزه در بسیاری از داروخانه ها از چوب و ام دی اف برای دکوراسیون داروخانه استفاده می شود که رنگ و طرح این مواد از جذابیت و زیبایی خاصی را به محیط داروخانه می بخشد.

دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون داروخانه با قفسه بندی

امرزه دیگر داروخانه ها تنها مکانی برای عرضه دارو و لوازم پزشکی نیستند، بلکه ما شاهد عرضه موارد دیگری مانند لوازم آرایشی، لوازم بهداشتی و… هستیم؛ به همین منظور طراحان برای دکوراسیون داروخانه ناچار هستند که در اکثر مواقع از قفسه بندی های مختلف استفاده کنند.

دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون داروخانه

نمونه کارهای اسپو در طراحی داخلی درمانی

اسپو با بیش از ربع قرن تجربه در حوزه دکوراسیون درمانی و بزرگترین شرکت در این حوزه آماده ارائه مدرن ترین طرح های خود به شما عزیزان می باشد برای مشاهده نمونه کارهای ما می توانید به صفحه نمونه کارهای درمانی مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *