نمونه پروژه های دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری دارای قواعد و اصول مختص به خود است. دکوراسیون های داخلی دفاتر اداری نقش مهمی را در سازوکارهای مشتری مداری در شرکت ها ایفا می کنند و نیز می بایست به گونه ای چیدمان شود تا نوع فعالیت سازمان را به  معرض نمایش بگذارد. طراحان اسپو با داشتن دانش و ایده های نو و به روز دنیا تفکیک بخش های مختلف را با متریال های کارآمد تقسیم بندی می نماید. شرکت اسپو با تیم حرفه و مجرب خود در زمینه دکوراسیون اداری به گونه ای چیدمان انجام می دهد که تمامی قسمتهای دفاتر برجسته تر از بقیه قسمتها نباشند تا به نمای بصری آسیب برسد. در کل دکوراسیون داخلی را به گونه ای ارائه می دهد که فضا اداری، فضایی یکپارچه و واحد دیده شود تا نیازهای شرکت را در حوزه برندینگ نیز برآورده نماید.

تیم طراحی اسپو با ست های اداری منشی که متناسب با فضای داخلی و همچنین با نوع فعالیت مرتبط به گونه ای چیدمان را انجام می دهد که به محض ورود به داخل دفتر زیبایی منحصر به فرد و حسن اعتماد را برای مشتریان فراهم آورد. اتاق مدیریت رسمی ترین مبلمان فضای اداری به این بخش اختصاص می دهد. تیم اسپو طراحی این فضا را بگونه ای انجام میدهد که برای القای حس ریاست و مدیریت نسبت به فضاهای موجود شکیل تر و محلی مناسب برای پذیرایی از میهمانان مدیریت باشد.

مبلمان مهم ترین تجهیزات در دکوراسیون اتاق ریاست هستند که طرح و چیدمان آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است. مدل میز مدیریت باید با توجه به ابعاد و رنگ تم اصلی اتاق تعیین شود همچنین مبلمان اتاق مدیریت باید رسمی باشند و علاوه بر این بهتر است برای زیبایی و جذابیت بیشتر اتاق ریاست از مبلمان اداری با طراحی لوکس و شیک استفاده کنید.
در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق ریاست همچنین می توانید کتابخانه ای کوچک و زیبا را طراحی کنید که بهتر است کتاب هایی در قفسه کتابخانه چیده شوند که مرتبط با حوزه فعالیت روزانه شما باشند. برای تزیین اتاق  نیز می توانید از تابلو های زیبا و ساده و گل و گیاهان زیبا استفاده کنید.
عامل مهم دیگری که می بایست در دکوراسیون اداری رعایت شود نورپردازی آن است که، شرکت اسپو این قابلیت را دارد تا با بکار گیری از به روز تجهیزات الکتریکی هیچ گونه خستگی به علت عدم روشنایی کافی و ضعف بینایی احساس نشود. انتخاب مبلمان و صندلی های ارگونومیک از دیگر عوامل مهمی است که شرکت اسپو برای دکوراسیون اداری شما در نظر می گیرد تا محلی راحت و مناسب برای نشستن فرد باشد. تیم طراح و هنرمند اسپو با هارمونی رنگ مناسب با نوع فعالیت و همچنین انتخاب گیاهان زینتی فضای کاری را برای شما لطیف تر می کند.

ما همیشه سعی بر آن داریم با تلفیق دانش و هنر روز دنیا در حوزه دکوراسیون داخلی اثر ماندگار و زیبا به جای گذاریم.