تفاوت دکوراسیون داخلی

تفاوت دکوراسیون داخلی منزل

سلام امروز میخوایم  تفاوت دکوراسیون داخلی منزل شامل آشپزخانه، اتاق پذیرایی و مستر چندی از مشتریان با ارزش شرکت مهندسین و مشاور اسپو رو بررسی کنیم.

آشپزخانه:

در این بخش به بررسی تفاوت دکوراسیون داخلی آشپزخانه می پردازیم.

۱- منزل شماره یک :

مشتری: جناب آقای بوربردی

یک آشپزخانه از آیتم های مختلفی تشکیل می شود که باید در مواقع مورد نیاز به آنها دسترسی کامل داشته باشیم. در نتیجه کابینت های آشپزخانه باید طوری طراحی بشوند که این دسترسی را برای ما راحت تر کنند. با این کار نه تنها آشپزخانه زیباتر بنظر خواهد رسید بلکه آن را کارآمد تر نیز می سازد چرا که می توانیم بدون نیاز به تلف کردن وقت و بهم ریختن لوازم، سریعا وسیله مورد نظر را پیدا کنیم. اگر آشپزخانه کوچکی دارید شک نکنید سبک مدرن بهترین گزینه برای شما خواهند بود زیرا در راستای محقق کردن همین هدف در فضاهای کوچک طراحی شده اند.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه منزل آقای بوربردی

۲-منزل شماره دو:

مشتری: جناب آقای خلیل پور

آشپزخانه به نظر بسیاری مهم ترین قسمت خانه است زیرا خانه دارها بیشتر اوقات خود را در آن سپری می کنند و همین باعث می شود لحظات خاطره انگیزی در آن ایجاد شود. دیزاین آشپزخانه مدرن در این بین اهمیت بیشتری پیدا کرده و باید دقت بیشتری روی آن صورت بگیرد چرا که آشپزخانه های مدرن در خانه های امروزی کاملا در دید بوده و به فضاهای اجتماعی خانه متصل هستند از طرفی آپارتمان های کنونی اکثرا از دکوراسیونی مدرن و امروزی بهره می برند.

 

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه منزل آقای خلیل پور

۳- منزل شماره سه:

مشتری جناب آقای رستگار

برای ایجاد تفاوت طراحی دکوراسیون داخلی این آشپزخانه از  سبک مینیمال، سبک ساده گرایی و حداقل گرایی استفاده شده است. سبک مینیمالیستی یکی از معروف‌ ترین سبک‌های دکوراسیون داخلی بوده و در مبحث دکوراسیون داخلی یعنی دوری از تجملات و لوازم تزئینی اضافی و غیر ضروری و استفاده از لوازم مهم و ضروری پر کاربرد به سبکی مدرن و زیبا است. در زمینه آشپزخانه به سبک مینیمالیسم، باید گفت که در این نوع آشپزخانه‌ها خبری از شلوغی و بی‌نظمی بی‌دلیل نیست و لوازم اضافی جایی در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه مینیمال ندارند. معمولا همه افراد از آشپزخانه‌های مینیمالیستی لذت می‌برند؛ زیرا این نوع آشپزخانه‌ها تمیز، ساده و آرامش بخش هستند. معمولا استفاده از سبک مینیمالیسم برای آشپزخانه بسیار مدرن و امروزی است و در عین مدرن بودن، فرهنگ ساده گرایی را رواج می‌دهد.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه منزل آقای رستگار

منزل شماره چهار:

مشتری: جناب آقای طاهرنژاد

علی رغم اینکه بنفش رنگ باشکوهی و لوکسی است، در دکوراسیون داخلی کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و عموما به شکل کم‌ رنگ یا یاسی به کار می‌رود. بنفش به خاطر ملایم بودن و آرامش‌بخش بودن در آشپزخانه  استفاده می شود زیرا خانم های خانه اکثر وقت خود را در آنجا سر می کنند و نیاز به آرامش و راحتی در این آنجا را دارند.

تفاوت دکوراسیون داخلی آشپزخانه

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *